21 czerwca nasza szkoła gościła w swoich progach gości, byli to uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Przygodzice wraz z instruktorami. Był to dzień podsumowania dotychczasowej działalności Szkolnego Koła Wolontariatu, którego głównym założeniem jest integracja i współpraca uczniów z niepełnosprawnymi. Spotkanie o godzinie 10.30 otworzyła Lidia Jakubiak-założycielka koła wraz ze swoimi uczniami na ręce instruktorów wręczyła symboliczny prezent w postaci collagu oraz pamiątkowego albumu. Spotkanie uświetniła grupa artystyczna „Cisza”, która swoim skeczem rozweseliła naszych gości.

Następnie odbył się poczęstunek kawą i ciastkiem. Podczas zajęć artystycznych uczestnicy wykonywali odlewy gipsowe dłoni oraz całej ręki. Spotkanie umiliło wspólne śpiewanie znanych polskich hitów. Ostaniem punktem programu był pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów klas mundurowych. Zanim się rozstaliśmy wszyscy udali się na wspólny obiad w stołówce szkolnej.

GALERIA