WYCIECZKA DO GDYNI

W dniach 10-12.06.2015 roku uczniowie klas drugich zarządzania kryzysowego i wojskowej, pod opieką A. Walendowskiej, J. Karolewskiego i A. Sobczaka, uczestniczyli w wycieczce do Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. 

WIĘCEJ

LEKKOATLETYCZNY DREAM TEAM NASZEJ SZKOŁY I JEGO OGROMNY SUKCES

W dniu 2 czerwca 2015r.  na stadionie Stali Ostrów odbyła się rywalizacja młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce.

WIĘCEJ

SUKCES NASZEGO NAUCZYCIELA

Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim szkoli kolejne grupy osadzonych

WIĘCEJ

GOŚCIE Z AZJI

W dniach 27-28 maja ZSP CKU w Przygodzicach miało niecodzienną okazję gościć dwoje studentów wolontariuszy z Chin i Indii.

WIĘCEJ

OLIMPIADA INNOWACJI TECHNICZNYCH I WYNALAZCZOŚCI

Dnia 22 maja 2015r. uczniowie I klasy technikum rolniczego  uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym tegoroczną I edycję eliminacji okręgowych Olimpiady

WIĘCEJ

WYKŁAD HISTORYCZNY

Dnia 18.05.2015r  uczestniczyliśmy w wykładzie „Czesław Mocek – sylwetka konspiratora i wyklętego” – WIĘCEJ

XVI TARGI ROLNO-OGRODNICZE

GALERIA

FILM

ZAPRZĘGI KONNE

 

POKAZY POLOWE SPRZĘTU ROLNICZEGO W GŁĘBOKIM

W dniu 10 kwietnia 2015 roku klasa pierwsza Technikum Rolniczego brała udział w pokazach sprzętu rolniczego zorganizowanym przez firmę Agro – Rami.

WIĘCEJ

IX GMINNY KONKURS JĘZYKOWY

W dniu 24 marca 2015 odbył się IX Gminny Konkurs Językowy.

WIĘCEJ

WIZYTA W ARESZCIE ŚLEDCZYM

Dnia 20.03.2015r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w programie profilaktyczno- edukacyjnym pt.: „Więzienie stracony czas”.

WIĘCEJ

WYKŁAD HISTORYCZNY

Dnia 20.03.2015r. uczniowie I klasy Liceum Ogólnokształcącego klasy wojskowej uczestniczyli w wykładzie zorganizowanym przez Zarząd Klubu Historycznego

WIĘCEJ

DRZWI OTWARTE

GALERIA

KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 12.02.2015r. Weronika Łuczak uczennica  klasy I Liceum Ogólnokształcącego  zarządzania kryzysowego wzięła udział w konkursie recytatorskim „POEZJA POLSKA W PRZEKŁADACH NA JĘZYKI OBCE”.

WIĘCEJ

UNIWERSYTET LICEALISTY

Dnia 11.02.2015r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach uczestniczyli w I zjeździe tegorocznej edycji Uniwersytetu Licealisty, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Kaliszu.

WIĘCEJ

 

DRZWI OTWARTE – LUTY 2015

 

Drzwi Otwarte, które odbyły się 7 lutego 2015r. miały na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniomi ich rodzicom.

WIĘCEJ

PODSUMOWANIE AKCJI „GÓRA GROSZA”

Zakończyliśmy kolejną edycję akcji „Góra Grosza”, organizowaną przez Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

WIĘCEJ

„ODNAJDŹ PRZESZŁOŚĆ W OBIEKTYWIE” 

11 grudnia 2014 miało miejsce podsumowanie Historycznego Konkursu Fotograficznego „Odnajdź przeszłość w obiektywie”. To już trzecia edycja konkursu mającego propagować historię i fotografię.

WIĘCEJ

INDEKS DLA ROLNIKA

10 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu. woj. kujawsko – pomorskie odbył się drugi etap Ogólnopolskiego Konkursu „INDEKS DLA ROLNIKA”,przeznaczony dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym.

WIĘCEJ

TENISIŚCI STOŁOWI W Z PRZYGODZIC BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI!

W czwartek,  4 grudnia w Krzyżu Wielkopolskim,  odbył się Wojewódzki Finał Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym.

WIĘCEJ

WYCIECZKA NA KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI W OSTROWIE WLKP

2 grudnia 2014 r. klasa I c LO udała się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. Przyszli policjanci mogli obejrzeć gmach komendy oraz poznać jej strukturę organizacyjną i zasady działania ostrowskiej policji. Rozmawialiśmy z policjantami z różnych wydziałów, zobaczyliśmy, jakie są warunki pracy policjanta i jak na co dzień wygląda ta służba.

GALERIA

MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH

Reprezentacja szachowa naszej szkoły, wzięła udział w drużynowych  Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach drużynowych.

WIĘCEJ

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

24.11.2014r – W Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów przyznania Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej

WIĘCEJ

AWANS TENISISTÓW DO MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI!

We wtorek,  w dniu 18 listopada 2014r. w Ostrzeszowie, odbył się Finał Rejonu szkół ponadgimnazjalnych  w tenisie stołowym.

WIĘCEJ

PATRONI NASZYCH ULIC

Wzięliśmy udział w projekcie „Patroni naszych ulic” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej

WIĘCEJ

GÓRA GROSZA

Uczniowie, jak co roku przystąpili do kolejnej edycji „Góry Grosza” zorganizowanej przez Towarzystwo ” Nasz Dom” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Apel

Dzień w barwach narodowych

MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU

We wtorek, w dniu 4 listopada 2014 na basenie Wodny Raj, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu. Rywalizacja odbywała się na dystansie 50 metrów, w każdym ze stylów pływackich – dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym oraz w sztafetach w stylu dowolnym.

WIĘCEJ

DZIEWCZĘTA MISTRZYNIAMI POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Nasz dziewczyny pozazdrościły chłopakom sukcesów i również zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 3 listopada 2014 roku, w poniedziałek, w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie

WIĘCEJ

NOC HORRORÓW

GALERIA

NASI UCZNIOWIE PO RAZ DRUGI MISTRZAMI POWIATU!

30 października 2014 roku, w czwartek, w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców.

WIĘCEJ

ŚLUBOWANIE KLAS I

GALERIA

VIII  PRZEGLĄD PIOSENKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

W dniu 23 października 2014 roku już po raz kolejny odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach VIII Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej Młodzi Świętemu Janowi Pawłowi II.

WIĘCEJ

OLIMPIADA WIEDZY TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEJ MIESZKAŃCÓW WSI

W  sobotę 11 października 2014 roku uczniowie ZSP CKU Przygodzice reprezentowali powiat ostrowski na  Olimpiadzie Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej Mieszkańców Wsi.

WIĘCEJ

RADOŚĆ Z MEDALI

W dniu 9 października 2014 na Ostrowskich Piaskach odbyły się Sztafetowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych.

WIĘCEJ

LICEALIADA 2014

W dniu 26 września 20014r.  na stadionie Stali Ostrów odbyła się rywalizacja młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce – Licealiada 2014.

WIĘCEJ

HAPPENING Z OKAZJI 75 ROCZNICY POWSTANIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

25 września 2014 w 75 rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego zorganizowaliśmy happening polegający na stworzeniu „żywego” symbolu Polski Walczącej. W ten sposób oddaliśmy hołd ludziom, którzy tworzyli Polskie Państwo Podziemne, bez którego nie byłoby dziś wolnej Polski.

ZOBACZ

WARSZTATY SZKOLENIOWE KLAS DRUGICH ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W KIEKRZU

Uczniowie ZSP CKU Przygodzice, klas IIa i IIb liceum ogólnokształcącego  zarządzania kryzysowego, wraz z opiekunami J. Karolewskim oraz A. Sobczakiem, w dniach 22-24 IX, brali udział w zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu warsztatach szkoleniowych.

WIĘCEJ

OBÓZ INTEGRACYJNO – EDUKACYJNY KLAS PIERWSZYCH

Okrzykiem: Czołem Uczniowie! Czołem Panie Dyrektorze! – rozpoczął się szósty już obóz integracyjno – edukacyjny na terenie Stanicy Harcerskiej Zielona Polana.

WIĘCEJ

WOJSKOWY OBÓZ SZKOLENIOWY KLASY II LO

W dniach 15-17 września, II klasa  wojskowa ZSP CKU w Przygodzicach  brała udział w  obozie szkoleniowym organizowanym przez wychowawcę Pana Marcina Nowickiego.

WIĘCEJ

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

GALERIA