Po raz czwarty 50 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Ostrowski otrzymało Stypendia Starosty Ostrowskiego im ks. Jana Kompałły. Uczniowie o wybitnych osiągnięciach naukowych i sportowych uzyskali jednorazowe wsparcie w wysokości 1000 zł.

Stypendyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU Przygodzice:

Sylwia Walczak – reprezentantka Wielkopolskiej Ligii Piłki Siatkowej Dziewcząt, ze swoim klubem zanotowała zdobyła wiele sukcesów od medali mistrzostw województwa po I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju United World Games w Piłce Siatkowej dziewcząt

Barbara Dybioch – odnosi sukcesy sportowe m. in. w aerobiku. Jest wolontariuszką Spartakiady dla Osób Niepełnosprawnych i Przystanku PAT. Bierze udział w konkursach matematycznych i językowych, jest ochotniczką straży pożarnej OSP.

Natalia Maślak – posiadaczka najwyższej średniej w szkole 5,36. Pracowita i zaangażowana na rzecz szkoły, posiada wiele sukcesów sportowych, m.in. w aerobiku zarówno na poziomie powiatowym, jak i rejonowym, a także mistrzostwach powiatu w szachach.

Sandra Kanicka – Jej osiągnięcia sportowe to np. II miejsce na Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w biegu na 100 m. Bierze także udział w zawodach sportowo – pożarniczych, spełnia się w wolontariacie oraz imprezach integracyjnych.

Wszystkim Stypendystkom serdecznie GRATULUJEMY!!!!!

GALERIA