W ostatni piątek ferii zimowych  maturzyści ZSP CKU w Przygodzicach uczestniczyli w Balu Studniówkowym. Tegoroczna studniówka byłą wyjątkowa, inna niż zawsze. Z uwagi na bardzo dużą liczbę uczestników (ponad 250 osób) tegoroczny bal odbył się w restauracji w Kaliszu.
Tegorocznymi prowadzącymi byli Sylwia Walczak oraz Oskar Gola. Studniówka rozpoczęła się od powitania – Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców i  maturzystów.

Prowadzący zwrócili uwagę, że to szczególny wieczór, na który z niecierpliwością czekali licealiści 3,  a uczniowie technikum 4 lata. Dlatego pragną, aby ten wieczór był czasem magicznym, pełnym radości, zabawy i odpoczynku. Następnie głos zabrał Pan dyrektor Tomasz Guliński. W swym przemówieniu życzył wszystkim niezapomnianych wspomnień oraz dokonał oficjalnego otwarcia balu studniówkowego. Zgodnie z tradycją młodzież zatańczyła dostojnego, staropolskiego poloneza.

Po uroczystym otwarciu, przyszedł czas na zabawę.
Ta noc wszystkich zaczarowała. Szkolna rzeczywistość w jednej chwili w magiczny sposób, zamieniła się w bajkowy sen. Parkiet zapełniony był tańczącymi. Zabawa trwała do białego rana.
Taki wieczór zdarza się tylko raz i pozostaje w pamięci na zawsze. To noc niezwykła i niepowtarzalna- mówili uczniowie podczas zabawy pełnej radości, ciepła i koleżeńskiej atmosfery. Sprawę tego wieczoru zapewniła przepiękna sala, dobra muzyka i smaczne jadło.

GALERIA