ZAPISY NA KWALIFIKOWANY KURS ZAWODOWY R.03 ROLNIK
TELEFONICZNIE LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY

W dniu 30.11.1012 nasze siatkarki zmierzyły się w finale Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego z drużyną II LO. W bardzo emocjonującym i trudnym meczu wygrały 3:0 nasze przeciwniczki.
W pierwszym secie mimo dobrej gry przegraliśmy wysoko 25 do 13. Po dotkliwej porażce nasze zawodniczki szybko pozbierały się i drugi set po wyrównanej i pasjonującej końcówce przegraliśmy 26 do 24. Do trzeciego seta obie drużyny przystąpiły bardzo zmobilizowane i do stanu 9 do 9 walka toczyła się punkt za punkt z przewagą II LO. Po zdobyciu ważnego 10 punktu nasze dziewczyny zaczęły zwiększać przewagę. Prowadziły już 17 do 14, ale niestety od tego momentu przeciwniczki rozpoczęły pościg i wyrównały wynik spotkania 21 do 21. Od tego stanu raz jedna raz druga drużyna znajdowała się na prowadzeniu .Ostatecznie set zakończył się zwycięstwem II LO 28 do 26. To było bardzo emocjonujące spotkanie.
Dziękujemy naszym dzielnym dziewczynom za piękną sportową postawę, hart ducha i zaangażowanie
Nasz zespół tworzą wspaniałe dziewczyny:
Kamila Płaczek, Małgorzata Grobelna, Kamila Walczak, Sylwia Walczak, Agata Pelc, Wiktoria Czajkowska, Anna Marek, Ewa Golińska, Paulina Napieraj, Paula Dunajska, Joanna Strumińska

Tegoroczne rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie. Naszym wspaniałym przeciwniczkom, z II LO, zwyciężczyniom tego turnieju życzymy sukcesów w dalszych etapach rozgrywek.