OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

W dniu 15 sierpnia 2016 r. nasi uczniowie Andrzej Marczak oraz Igor Matyjaszczyk wraz z opiekunem p. Jerzym Seletą wzięli udział w obchodach Święta Wojska Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

WIĘCEJ

Drodzy Rodzice

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach przystąpił do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej.  W ramach tego Programu otrzymaliśmy na zakup książek do szkolnej biblioteki kwotę w wysokości 15 tys. złotych.

WIĘCEJ

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

Dzieci z Przedszkola „Jaś i Małgosia” w Przygodzicach odwiedziły wraz z opiekunami 16 czerwca 2016 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach.

WIĘCEJ

WYKŁAD HISTORYCZNY 

Dnia 13.06.2016. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach uczestniczyli w wykładzie historycznym  zorganizowanym przez Zarząd Klubu Historycznego im.gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Ostrowie Wlkp. Temat wykładu pt.:”Poznański Czerwiec 1956″. Prelekcję wygłosiła dr Karolina Bittner z Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Poznaniu.

ZOBACZ

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE

Dla wszystkich uczniów klas I  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach zorganizowane zostały zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez nadkomisarza Krzysztofa Kulę z Komendy Policji w Ostrowie Wlkp. Temat zajęć :” Dopalacze, odpowiedzialność prawna nieletnich za niesławienie i za znieważenie oraz cyberprzemoc w sieci”

ZOBACZ

WYBÓR DALSZEGO KSZTAŁCENIA

Dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach klas II LO oraz  III T przeprowadzone zostały warsztaty dotyczące wyboru dalszego kształcenia, które przeprowadził pracownik z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Kalisza.

WIZYTA W DOMU DZIECKA

Dnia 02.06.2016r. uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach, z klas mundurowych, po raz kolejny odwiedzili Dom Dziecka w Kaliszu przywożąc upominki dla wychowanków z Okazji Dnia Dziecka.

ZOBACZ

WYKŁAD HISTORYCZNY

Dnia 23.05.2016r. uczniowie klasy wojskowej oraz klasy zarządzania kryzysowego uczestniczyli w wykładzie historycznym zorganizowanym przez Zarząd Klubu Historycznego im.gen.Stefana Roweckiego „Grota „w Ostrowie Wlkp. Temat wykładu: „Poszukiwanie ofiar terroru komunistycznego na cmentarzu na Dołach w Łodzi „. Prelekcje wygłosił dr Krzysztof Latocha z Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Łodzi.

WIĘCEJ

OSTROWSKI TYDZIEŃ TRZEŹWOŚCI

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim, w dniach 30.05 – 3.06.2016 r. organizujeOstrowski Tydzień Trzeźwości pn. „Alternatywy”, który skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta i powiatu ostrowskiego. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie zdrowego stylu życia – wolnego od uzależnień. Wierzymy, że należy pokazać młodym ludziom, że istnieje szereg możliwości spędzenia wolnego czasu w gronie rówieśników.

WIĘCEJ

Prośba o wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej

Zapraszamy do Akcji Edukacji. Placówkom, które się zgłoszą zostaną udostępnione drogą pocztową materiały promocyjne oraz edukacyjne, a drogą internetową ciekawe propozycje ćwiczeń, warsztatów oraz edukacyjna gra terenowa „Wiedza to potęgi klucz”, a także możliwość zrealizowania kursu e-learningowego na temat dostępu do edukacji.

Osoby zainteresowane kontaktują się z p. Ewą Szpot lub Moniką Białas Skutecką

WIĘCEJ O AKCJI

KONKURS 

Ogłaszamy konkurs na najlepsze? najciekawsze? najbardziej intrygujące? wspomnienia dotyczące życia w naszej szkole, internacie, podczas lekcji, w czasie przerw, w stołówce, na wycieczkach, obozach, podczas praktyk itp.

WIĘCEJ

WYRAZIĆ SŁOWEM

Recytacja, poezja śpiewana, kabaret to kategorie, w których uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach występowali 21 kwietnia 2016 r. w konkursie Wyrazić słowem zorganizowanym w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych w Ostrowie Wlkp.

WIĘCEJ

 SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAKUBEM ĆWIEKIEM

20 kwietnia 2016 biblioteka szkolna w ZSP CKU w Przygodzicach zaprosiła twórcę literatury fantastycznej, Jakuba Ćwieka na spotkanie autorskie w ramach rozwijania czytelnictwa w szkole.

WIĘCEJ

MŁODZIEŻOWA GRUPA PROFILAKTYCZNA

Uchwałą z dnia 19 kwietnia 2016 roku zainicjowano rozpoczęcie działalności PaTPORT-u przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. W skład grupy wchodzą uczniowie gminnych szkół, młodzi mieszkańcy gminy oraz młodzież w Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach.

WIĘCEJ

 XVII TARGI ROLNO OGRODNICZE

Kilka tysięcy gości odwiedziło w niedzielę 17.04.2016r. XVII Targi Rolno Ogrodnicze w Przygodzicach. Organizatorami imprezy byli już tradycyjnie: ZSP CKU Przygodzice, Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Edukacji Powiatu Ostrowskiego, Powiat Ostrowski oraz Gmina Przygodzice.

WIĘCEJ

Z WIZYTĄ W 31 BAZIE LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W KRZESINACH

W dniu 14 kwietnia uczniowie klas I i II wraz z opiekunami Tomaszem Adamczykiem oraz Jerzym Seletą odwiedzili bazę lotniczą w Poznaniu.

WIĘCEJ

ZBIÓRKA ZABAWEK

W okresie wiosennym wszyscy uczniowie oraz pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach aktywnie uczestniczyli w zbiórce zabawek dla Domu Dziecka w Kaliszu.

WIĘCEJ

I OSTROWSKA LEKCJA GEOGRAFII

Dnia 22. 03.2016 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach aktywnie uczestniczyli w I Ostrowskiej Lekcji Geografii, która była pod honorowym patronatem Starosty Ostrowskiego Pana Pawła Rajskiego. Prelegentem był prof UAM dr hab Paweł Churski, który wygłosił referat na temat ” Współczesne mega trendy przemian społeczno-gospodarczych „

ZOBACZ

WIZYTA WICEWOJEWODY

We wtorek 22 marca 2016 r. ZSP CKU odwiedzili zacni goście. Byli to : wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg, senator Łukasz Mikołajczyk, poseł Tomasz Ławniczak, starosta powiatu ostrowskiego Paweł Rajski oraz wicestarosta Roman Pacholczyk.

WIĘCEJ

UCZNIOWIE KLASY I LOW W JAROCINIE

W pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy I wojskowej wraz z opiekunami Tomaszem Adamczykiem oraz Jerzym Seletą wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez 16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk w Jarocinie.

WIĘCEJ

WYKŁAD HISTORYCZNY

Dnia 21.03.2016 uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach Liceum Ogólnokształcącego zarządzania kryzysowego uczestniczyli w wykładzie pt.”Pierwsze lata powojenne Polski-granice, migracja, ustrój”.

WIĘCEJ

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Przed nami najważniejszy w chrześcijaństwie czas…Wielki Tydzień aż po Wielkanoc…
Za nami szkolne rekolekcje wielkopostne, które miały nas do tego czasu przygotować…skłonić do zastanowienia się nad naszym życiem: przeszłością i przyszłością, nad wartościami, którymi warto się kierować, by być szczęśliwym…

WIĘCEJ

X GMINNY KONKURS JĘZYKOWY

W dniu 16 marca 2016 odbył się X Gminny Konkurs Językowy. Organizatorem Konkursu byli: Marcin Zieliński – nauczyciel języka niemieckiego i Łukasz Jezierski – nauczyciel języka angielskiego z Zespołu Szkół Ponadgimanzjalnych CKU w Przygodzicach.

WIĘCEJ

ZAWODY STRZELECKIE

W dniu 16 marca 2016 roku drużyna nasza w składzie Kamila Dudczak, Robert Łabuda i Piotr Stefanowski wraz z opiekunem panem Jerzym Seletą zdobyła  zaszczytne drugie miejsce w zawodach strzeleckich. Zawody strzeleckie zorganizowane zostały, w ramach Dni z Lekturą pt. „Witamy w Soplicowie”,  przez nauczycieli i uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim. W zawodach udział brały szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne naszego powiatu.

GALERIA

DOPALACZE NISZCZĄ ŻYCIE

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt.”Dopalacze niszczą życie”  zorganizowanym przez Komendę Policji, polegającym na wykonaniu spotu lub plakatu profilaktycznego.Wykonane prace na płycie CD zostały dostarczone na Komendę Policji w Ostrowie Wlkp.

I PRZEGLĄD SŁOWA W PRZYGODZICACH

Słowo pisane, recytowane i czytane – to trzy kategorie I Przeglądu Słowa, który miał miejsce 3 marca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach.

WIĘCEJ

UPOMINKI DLA DOMU DZIECKA

Dnia 29.02.2016r uczniowie klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym wraz z opiekunami przekazali zebrane upominki dzieciom z Domu Dziecka w Kaliszu.

WIĘCEJ

DRZWI OTWARTE 

26 i 27 lutego 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach odbyła się II edycja Drzwi Otwartych, która miała na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom klas licealnych

WIĘCEJ

WIZYTA W WSOWL WE WROCŁAWIU

W dniu 18 lutego 2016 roku grupa uczniów z klas II i III wojskowych wraz z opiekunami panem Marcinem Nowickim i panem Jerzym Seletą wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Oficerską Wojska Lądowych we Wrocławiu.

WIĘCEJ

 

II POWIATOWY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Dnia 16 lutego 2016 dwie uczennice naszej szkoły: Klaudia Śmiecińska z kl. IIaLO oraz Sara Mròz z kl. III LOw brały udział w II Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej dla szkół ponadgimnazjalnych.

WIĘCEJ

DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE

Dnia  10.02.2016r. uczennice klas I zarządzania kryzysowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach uczestniczyły w debacie, która odbyła się w Odolanowie. Tematem było podnoszenie stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu ostrowskiego.

WIĘCEJ

NAJWIĘKSZA STUDNIÓWKA OSTATNICH LAT

W ostatni piątek ferii zimowych maturzyści ZSP CKU w Przygodzicach uczestniczyli w Balu Studniówkowym. Tegoroczna studniówka byłą wyjątkowa, inna niż zawsze.

WIĘCEJ

GÓRA GROSZA

Tradycyjnie społeczność uczniowska ZSP CKU zaangażowała się z entuzjazmem w ogólnokrajową akcję charytatywną „Góra Grosza” pod patronatem Towarzystwa Nasz Dom oraz Ministra Edukacji Narodowej.

WIĘCEJ

MOGLIBYŚMY TU PRZYJEŻDŻAĆ CO TYDZIEŃ!

Dwoje prowadzących, dwa ciekawe obszary tematyczne, ale jeden dominujący temat: „Jaki zawód warto wybrać w przyszłości?”. Uczniowie Gimnazjum w Jankowie Przygodzkim wraz z opiekunkami, Paniami Katarzyną Kaźmierczak i Wandą Nawrocką 12 stycznia 2016 uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach.

WIĘCEJ

I POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

W dniu 11 stycznia 2016 r. w Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Salezjanek troje z naszych uczniów brało udział w I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem Senatora Łukasza Mikołajczyka oraz starosty Powiatu Ostrowskiego Pawła Rajskiego.

WIĘCEJ

WYCIECZKA PRZEDMIOTOWA KLASY III TECHNIKUM

W dniu 15 grudnia 2015 roku klasa III Technikum Rolniczego brała udział wycieczce do gospodarstw agroturystycznych. Opiekunami byli mgr inż. Lidia Jakubiak i dr inż. Paweł Jakubowski.

WIĘCEJ

WYKŁAD HISTORYCZNY

Dnia 14.12.2015r. uczniowie III klasy LO zarządzanie kryzysowe uczestniczyli w wykładzie zorganizowanym przez Zarząd Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Ostrowie Wielkopolskim.  Prelekcję wygłosił dr Tomasz Gałwiczak z Referatu Badań Naukowych Oddziału IPN we Wrocławiu. Wykład pt. „Karolina Lanckorońska-żołnierz AK”  odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wlkp.

WIĘCEJ

WYKŁAD GENEALOGICZNY

Dnia 14.12.2015r. uczniowie III klasy LO  zarządzanie kryzysowe  uczestniczyli w konferencji ARCHEOLOGIA ZIEMI OSTROWSKIEJ  pod patronatem Starosty Powiatu Ostrowskiego Pana Pawła Rajskiego, Zarządu Głównego Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich i Ostrowskiego Towarzystwa Genealogicznego. Konferencja odbyła się w Galerii Sztuki Współczesnej N-Klub w Ostrowie Wlkp.

WIĘCEJ

GODZINA KODOWANIA

W międzynarodowym Tygodniu Edukacji Informatycznej w naszej szkole kodują nie tylko Mistrzowie Kodowania. W ramach „Godziny Kodowania” uczniowie klas Ia, Ib, Iw i It rozpoczęli swoją przygodę z programowaniem gier. Był Minecraft i Star Wars. Już po pierwszych lekcjach widać, że godzina to stanowczo za mało.

WIĘCEJ

SZKOLNY KONKURS

Dnia 10 grudnia 2015 w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych. Do konkursu przystąpiło 35 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego od klasy I do III.

WIĘCEJ

MIKOŁAJKI 2015

GALERIA

SUKCES AGATY CHWOŁKI

Agata Chwołka z I klasy wojskowej zdobyła wyróżnienie w finale XV międzywojewódzkiego konkursu recytatorskiego o Laur Stefana Żeromskiego. Finał odbył się 5 grudnia 2015 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie. Wielkie gratulacje dla Agaty! Życzymy kolejnych wygranych!

WIĘCEJ

SPOTKANIE Z PROF. MICHAŁEM JARNECKIM

4 grudnia 2015 r. w naszej szkole gościł prof. Michał Jarnecki, wykładowca UAM w Kaliszu, znany historyk i podróżnik.

WIĘCEJ

„CZERWONY KAPTUREK” DLA PRZEDSZKOLA BAJKA

3 grudnia 2015 r. grupa artystyczna CI…SZA! działająca w bibliotece szkolnej  pod opieką pani Justyny Ligockiej odwiedziła Przedszkole Bajka w Jankowie Przygodzkim

WIĘCEJ

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

30.11.2015r – W Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Czerwca w Poznaniu  odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów przyznania Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej uczniom szkół z terenu województwa wielkopolskiego.

WIĘCEJ

BAJKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Nasza szkolna grupa artystyczna CI…SZA!(Bartosz Borkowski, Szymon Moska, Agata Chwołka, Eryk Bączkiewicz) odwiedziła Przedszkole Bajka w Jankowie Przygodzkim. Uczniowie czytali najmłodszej grupie 3-latków (krasnoludki) bajki w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, do której nasza szkoła przystąpiła. Dzieci nie tylko słuchały z zaciekawieniem, ale również chętnie odpowiadały na pytania związane z treścią utworów. Była to świetna forma zabawy i nauki w jednym. A przede wszystkim kolejny punkt w kierunku rozwijania czytelnictwa, tym razem w społeczności lokalnej.

GALERIA

WYKŁAD HISTORYCZNY

 23.11.2015r. uczniowie III klasy Liceum Ogólnokształcącego klasy zarządzanie kryzysowe uczestniczyli w wykładzie zorganizowanym przez Zarząd Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Ostrowie Wielkopolskim. Prelekcję wygłosił dr Kazimierz Krajewski, kierownik Referatu Badań Naukowych Oddziału IPN w Warszawie. Wykład pt. „Ostatni leśni na polskich Kresach” odbył się w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp.

WIĘCEJ

RECYTACJA TEKSTÓW STEFANA ŻEROMSKIEGO

20 listopada 2015 r. Agata Chwołka i Adrianna Smolna wzięły udział w XV zmaganiach recytatorskich o Laur Stefana Żeromskiego, które odbyły się w XX Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Agata recytowała fragment „Ech leśnych”, natomiast Adrianna fragment „Syzyfowych prac”. Uczennice wykazały się swoimi umiejętnościami przed tamtejszą komisją i uzyskały wyróżnienia. Dzięki temu awansowały do finału, który odbędzie się w Świebodzinie. Gratulacje!

APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

10.11.2015 odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Niepodległości, połączony z uroczystym podniesieniem flagi państwowej według ceremoniału wojskowego, co jest już piękną tradycją w szkole z klasami mundurowymi. W tym roku uroczystość została upiększona również występem klas wojskowych, które zaprezentowały program poetycko-muzyczny, wykonując najsławniejsze polskie pieśni patriotyczne.

GALERIA

DZIEŃ W BARWACH NARODOWYCH

9 XI 2015 obchodziliśmy   Dzień w barwach narodowych.

Wszyscy, którzy wystąpili tego dnia udekorowani w biało – czerwone barwy wzięli udział w sesjach zdjęciowych, a najciekawiej ubrana klasa zasłużyła na słodką nagrodę.

GALERIA

STRZELANIE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 8 listopada 2015 r. drużyna nasza w składzie Julita Tracz II a, Adrian Bocianowski III a i Bartek Malcherek III a wzięła udział w Powiatowych Zawodach Strzeleckich.

WIĘCEJ

ZAJĘCIA W PROFI

 W dniach 26.10.2015 oraz 02.11.2015 klasa technikum agrobiznesu wraz z opiekunem mgr inż. Lidią Jakubiak uczestniczyła w zajęciach wyjazdowych na terenie Wielkopolskiej  Wytwórni Żywności PROFI.

WIĘCEJ

NOC HORRORÓW

W nocy z 29 na 30 października odbyła się w naszej szkole Noc Horrorów.  Atmosfera grozy (pod czujnym okiem nauczycieli – stąd groza), przeplatała się z zabawą i dobrym humorem.

WIĘCEJ

HALLOWEEN

Dnia 29 października 2015, w naszej szkole świętowalismy Halloween.

WIĘCEJ

JESIENNE SPOTKANIE Z POEZJĄ

Bolesław Grobelny, regionalny poeta zawitał 26 października 2015 r. do naszej szkoły na zaproszenie bibliotekarza.

WIĘCEJ

9 FESTIWAL PIOSENKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

Dzięki wspaniałej publiczności, znakomitym wykonawcom – tym małym i dużym – atmosfera  panująca  podczas IX Przeglądu pozwoliła przenieść nas w inny wymiar rzeczywistości.

GALERIA

WIĘCEJ

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 16 października 2015 r. miało miejsce uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

WIĘCEJ

OBÓZ W KIEKRZU

Tradycyjnie już klasy II LO zarządzania kryzysowego odbyły obóz szkoleniowy w Kiekrzu.

WIĘCEJ

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

Po raz czwarty 50 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Ostrowski otrzymało Stypendia Starosty Ostrowskiego im ks. Jana Kompałły.

WIĘCEJ

DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

W sobotę 26 września  2015r. ośmiu uczniów klas mundurowych uczestniczyło w charakterze wolontariuszy w imprezie: „Dzień bez Samochodu w Ostrowie Wielkopolskim”

WIĘCEJ

LICEALIADA 2015

W dniu 24 września 2015r.  na stadionie Stali Ostrów odbyła się rywalizacja młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ostrowskiego w lekkiej atletyce – Licealiada 2015.

WIĘCEJ

WIZYTA BISKUPA

23 września 2015 r. do naszej szkoły zawitał szczególny gość, którym był Ksiądz Biskup Stanisław Napierała.

WIĘCEJ

OBÓZ KLAS PIERWSZYCH

Wrzesień to już tradycyjnie okres, w którym uczniowie przygodzickiego „ogólniaka” opanowują na 3 dni teren stanicy harcerskiej na ostrowskich Piaskach.

WIĘCEJ

DOPALACZE NISZCZĄ ŻYCIE  

Dnia 04.09.2015r. uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w premierze filmu „DOPALACZE NISZCZĄ ŻYCIE” pod Patronatem Prezydenta  Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Prezentacja filmu odbyła się w OCK w Ostrowie Wlkp.

GALERIA

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Tradycyjnie 1 września rozpoczęliśmy NOWY ROK SZKOLNY, życząc sobie wytrwałości i pomyślności, a przede wszystkim wzajemnego szacunku. Powitaliśmy klasy pierwsze, po wakacyjnej rozłące wróciły klasy drugie, trzecie oraz czwarta na nowy rok ciężkiej pracy, ale i wspaniałych przygód :)

WIĘCEJ