Przegląd już baaardzo blisko :)… w najbliższą środę (t.j. 26 października) już po raz dziesiąty cieszyć się będziemy z Państwa obecności na naszym Przeglądzie!…kolejny raz :”Młodzi w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II”.

Te nasze symbzaproszeniewysylkaoliczne urodziny chcielibyśmy wykorzystać nie do własnego świętowania, ale do pomocy podopiecznym Domu Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie (od noworodka do przedszkolaka) zbierać będziemy kosmetyki, mleko i wszystko, to co małemu człowiekowi, a także ich mamom potrzebne do funkcjonowania. Będziemy wdzięczni za każdy taki dar. Dar z serca dla serca.
piosenkaplakat2016Zachęcam także szczególnie mocno do udziału w koncercie Marzeny Ugornej…  wszyyyyystkich chętnych…:)

Po koncercie i ogłoszeniu wyników  będzie darmowy autobus do Ostrowa Wielkopolskiego(dla potrzebujących ;))

Zbliżają się już „Dziesiąte Urodziny” Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej – „Młodzi Świętemu Janowi Pawłowi II”…:)))
Zapraszamy młodzież reprezentującą szkoły, parafie i domy kultury… kategorie od 12 do 15 lat oraz powyżej 15 roku życia – solistów i zespoły…
Niech to spotkanie będzie radosnym kontynuowaniem :) tegorocznych  Światowych Dni Młodzieży w Krakowie…
Spotykamy się 26 października  – zgłoszenia do 6 października.
W świętowaniu „Urodzin” będzie towarzyszyła Marzena Ugorna – artystka młodego pokolenia. Stawiająca na treść i siłę przekazu. Autentyczna i wyrazista. Półfinalistka III edycji The Voice of Poland. Laureatka programu „Szansa na sukces”…wstęp jak zwykle wolny.