W ramach działań drzwi otwartych 2 marca 2018 r. zaprosiliśmy do szkoły maszych absolwentów, którzy pracują w służbach mundurowych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: posterunkowy Patryk Ekiert (Komenda Powiatowa Policji w Miliczu), starszy posterunkowy Piotr Zimny (Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie), sierżant sztabowy Maciej Szymczak (Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp.), mł. brygadier i z-ca dowódcy Robert Kurcbach ( Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu), st. sekc. Miłosz Kaczmarek i mł. asp. Szymon Kloński (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp.), szeregowy Rafał Tyc (2 Wojskowy Szpital Polowy), st. kapral Robert Zarzecki (Służba Więzienna w Ostrowie Wlkp), Konrad Grzelak (Ratownictwo Medyczne ZOZZ Ostrów Wlkp. i OSP Ostrów Wlkp.), Marcin Fleischer (Ratownictwo Medyczne ZOZZ Ostrów Wlkp. oraz OSP Wtórek).

Absolwenci wzięli udział w spotkaniu przygotowanym dla uczniów klas mundurowych przygodzickiej szkoły. Była to świetna okazja do podzielenia się na forum swoją karierą zawodową, doświadczeniem zdobytym w pracy mundurowej, a także plusami i minusami tej pracy.

Spotkanie z absolwentami zaowocowało bardzo ciekawymi spostrzeżeniami i pytaniami zarówno ze strony gości, jak i obecnych uczniów. Było to bardzo interesujące oraz cenne wydarzenie w życiu szkoły i na pewno nie ostatnie. Składamy podziękowanie zarówno absolwentom za poświęcony czas, jak rownież wszystkim organizacjom i służbom mundurowym za życzliwość, wsparcie i owocną współpracę.

GALERIA