W dniu 25.02.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie , odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym i szachach. W zawodach tych wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach , którzy pojawili się w Koźminie w 7-osobowym składzie. W zawodach szachowych ZSP CKU Przygodzice reprezentowali  : Anna Marek ( klasa III LO b) w kategorii dziewcząt oraz Piotr Zimny(klasa III LOw) w kategorii chłopców . W rozgrywkach tenisa stołowego  w kategorii juniorów szkołę reprezentowali : Łukasz Skonieczny ( klasa I LO) , Adrian Kras ( klasa I LO) , Mateusz Wach (klasa I LO ) oraz 2 dziewczyny Patrycja Krawczyk (klasa I LO) w kategorii juniorek i Natalia Mania (klasa III LOc) w kategorii seniorek. Po bardzo zaciętej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji w klasyfikacji indywidualnej tenisa stołowego dziewcząt , drugie miejsce wśród juniorek wywalczyła Patrycja Krawczyk. Znakomity występ zaliczył również Łukasz Skonieczny , który  zajął drugie miejsce w klasyfikacji juniorów . Dzięki również  świetnym występom pozostałych zawodników , w klasyfikacji drużynowej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach zajął wysokie III miejsce. W turnieju szachowym , ponownie  bezkonkurencyjnym  okazał się Piotr Zimny , który wygrał zawody szachowe w kategorii chłopców. W kategorii dziewcząt , Anna Marek tylko raz zaznała goryczy porażki i ukończyła zawody na II miejscu w klasyfikacji dziewcząt. Zespołowo drużyna ZSP CKU Przygodzice zajęła II miejsce w turnieju szachowym. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!